قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد. در این برگه قصد داریم تا، نخست تعرفه طراحی انواع سایت را معرفی نماییم. سپس عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت را برای شما توضیح دهیم.

جدول زیر تعرفه طراحی انواع سایت های مرسوم به همراه امکانات متداول را نشان می دهد. به یاد داشته باشید که قیمت طراحی سایت را، مجموعه ای از خدمات متفاوت تعیین می کند. بنابراین جدول زیر حدود قیمت طراحی سایت وردپرسی را حداکثر  با ۲۰ درصد اختلاف نشان می دهد.

سایت اختصاصی

فروشگاه اینترنتی

سایت شرکتی

شروع از ۳۰ میلیون تومان

شروع از ۱۲ میلیون تومان

شروع از ۸ میلیون

طراحی با کدنویسی

طراحی با وردپرس

طراحی با وردپرس

مناسب اتوماسیون اداری

گرافیک استاندارد

گرافیک استاندارد

پیاده سازی ایده های فضای مجازی

سئو داخلی اولیه

سئو داخلی اولیه

     

 

پیش از تشریح قیمت انواع سایت اجازه دهید تا هزینه های جانبی راه اندازی یک سایت را نیز مرور کنیم.

 

هزینه های جانبی طراحی سایت

هزینه های جانبی طراحی سایت، به دو دسته تقسیم می شوند:

هزینه ثابت نگهداری سایت

هزینه نگهداری سایت، بابت تمدید دامنه سایت شما(نام سایت) و همچنین اجاره سالینه سرور میزبان سایت(هاست) دریافت می شوند.

 • دامنه های داخلی یا ir. مبلغ ۱۶ هزار تومان بصورت سالیانه
 • دامنه های بین المللی com. مبلغ ۱۲ دلار آمریکا بصورت سالیانه
 • هزینه هاست سایت شرکتی از ۷۰۰ هزار تومان بصورت سالیانه
 • هزینه هاست فروشگاه اینترنتی از ۱.۲ میلیون تومان بصورت سالیانه
 • هزینه سرور VPS برای سایت های اختصاصی و یا نرم افزار تحت وب از ۱۹۸ هزار تومان بصورت ماهیانه

مقدار اطلاعات موجود در سایت شما و همچنین ترافیک ورودی به سایت شما، عوامل تعیین کننده جهت انتخاب نوع هاست می باشند.

هزینه توسعه سایت وردپرس

هزینه توسعه سایت وردپرس، برای راه اندازی یک سایت ضروری نیست. در بیشتر موارد پس از راه اندازی سایت، ممکن است تا نیاز داشته باشید که سایت خود را توسعه دهید، و احیانا با دیگر فروشگاه های اینترنتی رقابت کنید. در این صورت نیاز به توسعه سایت خود خواهید داشت.

توسعه سایت شامل افزودن محتوا و امکانات مختلف را شامل می شود. در صورتی که کارفرما نیرونی انسانی جهت تولید محتوا و بروزرسانی را داشته باشد، طبیعتا هزینه ای پرداخت نخواهد کرد.

در غیر اینصورت انجام  بروزرسانی سایت توسط طراح سایت انجام شده، و هزینه آن به صورت ساعتی و از قرار نرخنامه زیر محاسبه خواهد شد.

 • هزینه خدمات ورود محتوا ۸۰ هزارتومان برای هر ساعت
 • توسعه سایت وردپرس ۱۲۰ هزارتومان برای هر ساعت
 • سئو داخلی و خارجی ۳۰۰ هزار تومان برای هر ساعت

 

قیمت طراحی سایت وردپرس

قیمت طراحی سایت وردپرس، مناسب ترین گزینه برای راه اندازی یک سایت با هزینه معقول را فراهم آورده است. به دلیل اینکه در طراحی سایت وردپرس از سیستم مدیریت محتوای رایگان استفاده می شود و عملیات کدنویسی وجود ندارد، قیمت طراحی سایت وردپرس نسبت به دیگر موارد بسیار کمتر است

طراحی سایت وردپرس برای کاربردهای عمومی بسیار مناسب هستند. مانند طراحی سایت شرکتی و فروشگاه اینترنتی کوچک و یا سایت های شخصی. شما می توانید سفارش خود را با یک سایت اولیه و قیمت مناسب شروع کرده، و در ادامه امکانات دیگر را به سایت اضافه نمایید.

فاکتورهای قیمت طراحی سایت وردپرس

 • طراحی صفحات اول، تماس با ما، ارتباط با ما
 • افزودن امکانات سفارشی
 • سئو داخلی و یا خارجی
 • تولید محتوا و یا ورد محتوا اولیه
 • اختصاصی سازی گرافیک سایت
 • درگاه پرداخت
 • دریافت اینماد و درصورت نیاز پروانه کسب و کار مجازی

همان طور که گفته شد، طراحی سایت وردپرس، برای راه اندازی سایت شرکتی و فروشگاه اینترنتی کوچک بسیار مناسب هستند.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس از ۱۲ میلیون تومان شروع می شود. برای اطلاع از قیمت دقیق بایستی امکانات و انتظارات خود را برای ما در قالب پیش فاکتور بفرستید. سپس همکاران ما بهترین گزینه ها را برای شما مطرح خواهد کرد.

برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی، موارد دیگری به جز قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی مهم هستند.

هزینه های جانبی فروشگاه اینترنتی:

 • عکاسی محصولات و روتوش عکس
 • ایجاد کمپین های تبلیغات برای فروش سریعتر
 • ساخت کلیپ های تبلیغاتی
 • سئو داخلی و خارجی سایت
 • ورود اطلاعات محصولات در سایت

برای فروشگاه های اینترنتی، رقابت حرف اول را می زند. کاربران سایت، چگونه شما را پیدا می کنند؟ آیا مشتریان ثابت شما مستقیما به سایت شما می آیند؟ آیا انتظار دارید کاربران با جستجو در گوگل شما را پیدا کنند؟

فراموش نکنید که ممکن است شما رقبای دیگری در سطح اینترنت داشته باشید.

شما برای رقابت با دیگر فروشگاه های اینترنتی و رسیدن به فروش سریعتر، نیاز دارید تا از رقبای خود بهتر باشید. بنابر تجربهT هرچه تعداد رقیب یا همکاران شما در سطح اینترنت بیشتر باشند، کار شما برای ایجاد جایگاه در بین رقیبان سخت تر خواهد بود. البته که تعداد زیاد فروشندگان اینترنتی، بزرگ بودن بازار هدف را نیز نشان می دهد.

 

قیمت طراحی سایت شرکتی

قیمت طراحی سایت شرکتی با وردپرس، از ۸ میلیون تومان شروع می شود. همانطور که ذکر شده، قیمت دقیق بستگی به جزییات سفارش شما دارد. با این حال اکثر سفارش های طراحی سایت شرکتی در بازه ۷ تا ۱۰ میلیون تومان انجام می شود.

برای اکثر شرکت ها و مجموعه های مختلف که نیاز به معرفی خدمات و محصولات خود را دارند، طراحی سایت شرکتی با وردپرس گزینه بسیار مناسبی است. چرا که علاوه بر قیمت مناسب طراحی سایت وردپرس، پشتیبانی سایت وردپرس به مراتب آسان تر بوده و حتی خود کارفرما پس از دریافت آموزش های لازم می تواند عملیات توسعه و بروزرسانی سایت را انجام دهد.

همانطور که برای فروشگاه اینترنتی ذکر شد، برای سایت های شرکتی نیز رقابت حائز اهمیت است. با این حال هر چقدر محصولات و خدمات یک شرکت خاص باشد، به همان میزان امکان جذب مشتری در اینترنت را دارد.

 

قیمت طراحی سایت مدرسه

قیمت طراحی سایت مدرسه می تواند بسیار متفاوت باشد. دلیل این امر، تعداد موجودیت های یک مجموعه آموزشی است که می خواهیم در قالب نرم افزار پیاده سازی کنیم. موجودیت ها مثل دانش آموز، آموزگار، پرسنل اداری، شهریه، سال تحصیلی و… هستند. به عبارت دیگر قیمت طراحی سایت مدرسه، توسط تعداد موجودیت های تعریف شده در نرم افزار تعیین می گردد.

بدیهی است که هرچه تعداد موجودیت ها، امکانات و عملیات بیشتر باشد، هزینه طراحی نرم افزار نیز افزایش می یابد.

نکته دیگری که در قیمت طراحی سایت اختصاصی(کدنویسی) اهمیت دارد، قابلیت اجرا و نمایش در دیگر دستگاه ها و سیستم عامل ها است.

قیمت طراحی سایت مدرسه حدودا از ۴۰ میلیون تومان شروع می شود. قیمت ذکر شده برای یک سامانه آموزشی با امکانات متعارف یک مجموعه آموزشی است.

 

قیمت طراحی سایت با کدنویسی

قیمت طراحی سایت با کدنویسی تنها با بررسی فرم درخواست سفارش امکان پذیر است. هر یک از امکانات درخواستی سفارش ممکن است تاثیر زیادی روی قیمت طراحی سایت اختصاصی داشته باشند.

از آنجایی که طراحی سایت اختصاصی، دقیقا پروسه تولید یک نرم افزار را طی می نماید، محدوده تحت پوشش این نرم افزار یا همان سایت اختصاصی بسیار مهم است. پس از سفارش و پیاده سازی یک نرم افزار، طبق قوانین جاری کشور مالکیت مادی نرم افزار متعلق به کارفرما و مالکیت معنوی نرم افزار متعلق به برنامه نویس است. بنابر این قانون سورس کد نزد برنامه نویس خواهد ماند. به عبارتی ساده تر، کارفرما حق بهره برداری از نرم افزار را دارد و امکان فروش نرم افزار به دیگری توسط کارفرما مقدور نمی باشد.

قیمت طراحی سایت اختصاصی محدوده گسترده ای می تواند داشته باشد. با این حال قیمت طراحی انواع متعارف سایت اختصاصی از ۳۰ میلیون تومان شروع می شود.

عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت اختصاصی:

 • تعداد موجودیت های نرم افزار
 • عملیات و امکانات درخواستی
 • سیستم عامل های هدف نرم افزار
 • گرافیک رابط کاربری
 • تعداد کاربران هدف نرم افزار

 

هزینه طراحی سایت و اپلیکیشن

هزینه طراحی سایت و اپلیکیشن، همانند قیمت طراحی سایت اختصاصی محاسبه می شود. با این تفاوت که نرم افزار، باید در قالب اپلیکیشن موبایلی نیز پیاده سازی شود. طراحی اپلیکیشن های موبایلی اندروید حدودا از ۲۵ میلیون تومان شروع می شود.

توسعه گوشی های هوشمند، باعث شده تا تبدیل به پرکاربردترین سخت افزار موجود در کل جهان شود. بنابراین ما باید نرم افزار و یا سایت های خود را به گونه طراحی و پیاده سازی کنیم تا به راحتی در گوشی هوشمند قابل استفاده باشند.

 

قیمت وب سایت در ایران

قیمت وب سایت در ایران، نسبت به دیگر کشورها بسیار ناچیز است. قیمت وب سایت و همچنین دیگر خدمات مهندسی نرم افزار در ایران، چیزی در حدود ۱۰ درصد قیمت واقعی و جهانی می باشد. دلیل این معضل و دیگر معضلات نیازی به توضیح ندارد و حقیت برای همه روشن است.

 

جدول قیمت طراحی سایت

قیمت های ارایه شده در این برگه بصورت حدودی هستند. اگر میخواهید قیمت دقیق سفارش خود را داشته باشید، به برگه پیش فاکتور مراجعه نموده، و یک درخواست پیش فاکتور برای ما بفرستید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت. همچنین می توانید با شماره تلفن های انتهای همین صفحه نیز تماس حاصل فرمایید.

جدول قیمت طراحی سایت:

 

نوع طراحی سایت

قیمت

توضیحات

سایت شرکتی

شروع از ۸ میلیون تومان

طراحی با وورد پرس و امکانات استاندارد

فروشگاه اینترنتی

شروع از ۱۲ میلیون تومان

طراحی با ورد پرس و امکانات استاندارد

طراحی سایت مدرسه

شروع از ۴۰ میلیون تومان

امکانات متعارف یک مجموعه آموزشی(بدون سیستم حسابداری)

طراحی سایت کدنویسی

شروع از ۳۰ میلیون تومان

ارایه خدمات آنلاین( ۲ موجودیت)

طراحی سایت و اپلیکیشن

شروع از ۳۰+۲۵ میلیون تومان

هزینه سایت کدنویسی+هزینه اپلیکیشن

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ماهیت و کاربردهای سایت به برگه طراحی سایت مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *