قیمت طراحی سایت

یادگار وب یک شرکت طراحی وب سایت حرفه ای است که با سابقه ۱۰ ساله مدیران خود، ارایه خدمات با کیفیت را در اولویت خود قرار داده است. یادگار وب دارای مجوز  رسمی برنامه نویسی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین تیمی متشکل از متخصصان طراحی و توسعه وب می باشد. خدمات یادگار وب شامل موارد زیر هستند:

  •   طراحی سایت شرکتی
  • طراحی سایت فروشگاهی
  • طراحی سایت کدنویسی
  • توسعه و پشتیبانی سایت
  • کارت ویزیت مجازی
  • طراحی اپلیکیشن موبایل
  • نرم افزار تحت ویندوز

 

جهت دریافت مشاوره رایگان و بررسی سفارش خود، می توانید در ساعات کاری با ما تماس حاصل فرمایید.

۰۸۱۳۲۵۲۷۳۳۲

قیمت طراحی سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد. با این حال، زمان صرف شده جهت طراحی سایت بیشترین تاثیر در قیمت طراحی سایت را دارد. در این برگه قصد داریم تا، نخست تعرفه طراحی انواع سایت و همچنین هزینه های پشتیبانی و نگهداری سالیانه از یک سایت را مرور کنیم و سپس عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت را معرفی نماییم. با ما همراه باشید…

جدول قیمت طراحی و خدمات سایت

قیمت طراحی سایت

لیست قیمت طراحی سایت وردپرس

توجه فرمایید که قیمت گذاری فوق، برحسب امکانات متعارف یک سایت می باشد؛ لذا قیمت دقیق سفارش پس از امکان سنجی مشخص شده و قیمت نهایی می تواند کمتر یا بیشتر از مقادیر لیست فوق باشد.

منظور از تعرفه نگهداری سالیانه سایت وردپرسی، هزینه هایی هستند که بابت اجاره هاست و دامنه به صورت سالیانه پرداخت می شوند. این هزینه ها به شخص ثالث پرداخت شده (شرکت هاستینگ و مرکز ثبت دامنه کشور)، و با هزینه پشتیبانی سایت تفاوت دارد. با این حال در اکثر مواقع هزینه های نگهداری سایت جز فاکتور پشتیبانی لحاظ شده که شامل هزینه نگهداری به علاوه پشتیبانی فنی می گردد. ناگفته نماند که هزینه نگهداری سایت برای سال اول، در یادگار وب رایگان است. پرداخت هزینه نگهداری سالیانه سایت برای در دسترس بودن سایت ضروری می باشد.

منظور از تعرفه پشتیبانی سالیانه سایت وردپرسی، هزینه هایی هستند که بابت نظارت بر سلامت سایت، رفع خطای احتمالی، پشتیبان گیری از اطلاعات سایت و احیانا بروزرسانی و توسعه سایت است که توسط شرکت طراح از شما دریافت می گردد. پرداخت این هزینه ها ضروری نمی باشد، که در این صورت خدمات فوق الذکر توسط شرکت طراح برای سایت شما انجام نمی گیرد  و سایت شما همچنان در دسترس است.

ما درک می کنیم که هر کسب و کاری متفاوت است, بنابراین خدمات خود را مطابق با نیازهای خاص مشتریان هماهنگ می سازیم. برای درک اهداف شما تلاش نموده تا وب سایتی تحویل نماییم که هم از نظر بصری جذاب بوده، و هم از نظر کاربردی انتظارات شما را برآورده سازد.

لیست قیمت طراحی سایت کدنویسی و اپلیکیشن موبایل

عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت

ما مطمئن هستیم که می توانیم  در ایجاد یک وب سایت با کیفیت شما را یاری کنیم تا به اهداف تجاری خود برسید،  اعتبار ما موفقیت شماست. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ما همین امروز با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

روش طراحی سایت چیست؟

برای طراحی سایت دو روش وجود دارد؛ اول طراحی سایت با وردپرس که سریعتر بوده، قیمت کمتری دارد و برای کاربردهای تعریف شده عمومی مثل سایت شرکتی مناسب است. دوم طراحی سایت با کدنویسی که یک سایت از پایه کدنویسی شده، زمان بر بوده و قیمت آن بیشتر است که برای کاربردهای خاص مثل سایت مدرسه و یا سایت هایی با کاربران میلیونی مناسب می باشد.

نوع سایت درخواستی چرا مهم است؟

همانطور که گفته شد، وردپرس برای طراحی سایت های متعارف مناسب است. اگر سایت شما امکانات خاصی بخواهد که با وردپرس قابل انجام نیست، نیاز است تا برای سایت شما کدنویسی انجام گیرد.

چرا رابط کاربری سایت در قیمت طراحی سایت موثر است؟

بنابر قاعده کلی زمان=هزینه، هر چقدر که زمان بیشتری برای سفارش شما صرف شود طبیعتا هزینه سفارش شما نیز بیشتر خواهد شد. پیاده سازی رابط کاربری حرفه ای و سفارشی برای طراح زمان بر بوده و حتی برای سفارش های خاص نیاز به همکاری گرافیست می باشد.

تعداد کاربران سایت چه ربطی به قیمت طراحی سایت دارد؟

برای مثال یک هایپرمارکت با دوفروشنده را در نظر بگیرید، اگر ۱۰ مشتری در صف انتظار باشند زمان انتظار هر ۱۰ نفر به طور میانگین کمتر از ۵ دقیقه خواهد بود، دریافت وجه و ارایه کالا با دقت انجام می شود؛ در مقابل فرض کنیم تعداد مشتریان ۱۰۰ نفر در صف هستند که همه آنها می خواهند در کمتر از ۵ دقیقه کارشان انجام شود(نتیجه افزایش زمان انتظار، عدم دقت در دریافت وجه و ارایه کالا و از دست رفتن مشتری است). مثال دیگر، سایت ثبت نام خودرو که با هجوم تعداد زیاد کاربران در یک زمان باعث کند شدن و حتی هنگ کردن سامانه می شود. آمادگی برای تعداد زیاد کاربران الزمات مختلفی مثل قدرت پردازشی سرور یا هاست، تعداد هاست ها، پهنای باند ترافیک سرور، نوع کدنویسی سایت، نوع بانک اطلاعاتی مورد استفاده و … را نیاز دارد تا سایت شما سریع و دقیق باشد.

تجربه کاربری(UX) چیست و چرا در قیمت طراحی سایت اهمیت دارد؟

تجربه کاربری یعنی هدایت بازدید کننده سایت جهت درسترسی به مطالب و یا امکاناتی که شما برای بازدید کننده در نظر گرفته اید. شاید بخواهید مطالبی را به ترتیبی خاص به کاربر نشان دهید تا کاربر راغب به خرید از شما شود. و یا ممکن است امکاناتی در سایت قرار دهید که کاربر بتواند آن را فهمیده و با آن کار کند. طبیعتا هرچقدر سناریوهای شما بیشتر و پیچیده تر باشند، زمان طراحی و امکانات بیشتری نیاز خواهد بود.

امکانات سفارشی چه تاثیری بر قیمت طراحی سایت دارد؟

امکانات درخواستی شما برای طراحی سایت، حجم کار طراح را مشخص می نماید. بدیهی است که حجم کار با هزینه طراحی سایت رابطه مستقیمی دارد.

بیشتر بخوانید...