شرکت مهندسین مشاور آروین پی شایان، یکی از معتبرترین مشاوران ژئوتکنیک در غرب کشور مستقر در همدان است. وب سایت www.arvinpey.com یک نمونه کار طراحی سایت شرکتی در همدان است. هدف اصلی طراحی این سایت معرفی شرکت و مجموعه و همچنین ایجاد دفتر کار مجازی و ۲۴ ساعته جهت ارتباط با مشتریان است؛ همچنین معرفی خدمات آزمایشگاهی این شرکت در همدان نیز  منظور شده است.

طراحی سایت شرکت آروین پی توسط وردپرس انجام گرفته، چرا که طراحی سایت با وردپرس عموما قیمت پایین تری دارند. صفحات به صورت مجزا و اختصاصی، بنا به درخواست کارفرما پیاده سازی شده و از قالب های آماده برای طراحی سایت استفاده نشده است. همچنین در طراحی سایت آروین پی ایجاد بستر سئو برای معرفی خدمات در آینده نیز در نظر گرفته شده است. تولید محتوای این سایت نیز به صورت اختصاصی و با استفاده از منابع کارفرما، توسط یادگار وب تولید شد.

طراحی سایت شرکتی آروین پی به صورت دو زبانه ( فارسی و انگلیسی) پیاده سازی گردید. چرا که شرکت آروین پی مستقر در همدان از معتبرترین شرکت های ژئوتکنیک ایران است که مشتریانی از خارج کشور نیز دارند. نسخه انگلیسی سایت به صورت اختصاصی طراحی شده تا حداکثر کیفیت طراحی در آن لحاظ شده باشد.

نمونه کار طراحی سایت شرکتی آروین پی، یک نمونه کامل از طراحی سایت شرکتی در همدان است. البته که بایستی به خاطر داشته باشید که هر وب سایتی برای پیشرفت، نیاز به توسعه سایت دارد. حداقل توسعه سایت، توسعه محتوایی سایت است.یعنی ایجاد مقالات در مورد خدمات شرکت. یادگار وب به عنوان مجری طراحی سایت و پشتیبانی سایت، پس از تحویل سایت به مشتری آموزش های لازم برای توسعه محتوای سایت و مدیریت عمومی سایت را به پرسنل مورد نظر کارفرما ارایه می دهد. تا کارفرمای طراحی سایت، علاوه بر توسعه سایت و با بهره گیری از نیروی انسانی خود هزینه کمتری بابت توسعه سایت متقبل شده و روند توسعه سایت نیز پیوستگی خود را حفظ نماید. پیوستگی توسعه سایت شرکتی در ایجاد اعتبار برای دامنه بسیار مهم و ضروری است.

 

 

۵/۵ - (۳ امتیاز)