خدمات پشتیبانی سایت

خدمات پشتیبانی وب سایت، به مجموعه عملیاتی گفته می شود که موجب تثبیت سلامت و اعتبار سایت بر روی شبکه اینترنت است.

خدمات پشتیبانی وب سایت، از عوامل بسیار مهم در بهره برداری از مزایای سایت است. ماهیت وب سایت اینترنتی بسیار پویا و تغییر کننده است. مهمترین دلیل آن نیز استفاده کاربران اینترنت از وب سایت شما است. برای جلوگیری از بروز خطاها و مسایل ناخواسته باید سایت به صورت پیوسته و دوره ای مورد بررسی و بازبینی قرار گیرد. پشتیبانی وب سایت در اولین و ساده ترین و همچنین مهمترین گام تمدید هاست و دامنه سایت می باشد که حداقل سالیانه یکبار انجام می شود. در قدم بعدی بکاپ گیری و نگهداری از اطلاعات به صورت دوره ای جهت اطمینان از حفظ اطلاعات سایت است.(این مورد برای سایت هایی با بازدید روزانه حداقل ۱۰۰ کاربر در روز اهمیت بسیار بیشتری دارد). به طور خلاصه، خدمات پشتیبانی سایت، مانند سرویس های دوره ای یک خودرو است. شما برای کسب مزایای بیشتر از سایت خودتان بایستی همواره وب سایت خود را آماده ارایه خدمات به بازدیدکنندگان نگاه دارید.

بطور کلی خدمات پشتیبانی سایت به دو دسته تقسیم می شود.

پشتیبانی فنی وب سایت

که شامل تمدید هاست و دامنه، بک آپ گیری  دوره ای از اطلاعات هاست و سایت، بروزرسانی های سایت، رفع خطاهای احتمالی، افزودن قابلیت های جدید به وب سایت، ثبت اطلاعات آمار بازدید کاربران و آنالیز آنها، تحقیق و توسعه ی وب سایت و … هستند

پشتیبانی محتوایی سایت

که شامل عرضه محتوا، اطلاعات و یا خدمات جدید به بازدیدکنندگان می شود. اهمیت محتوا بدلیل اینست که محتوا تعیین می کند چه کاربرانی از سایت بازدید کنند. بنابراین شما باید محتوای متبط با کسب و کار خود تولید کنید.

لیست

قیمت خدمات پشتیبانی سایت

خدمات جزئیات قیمت مشاوره و سفارش

تولید محتوای عمومی

تولید محتوای عمومی

۳ پاراگراف متن

۲ عکس ادیت شده

سئو شده

۲۷۰ هزار تومان دریافت مشاوره

تولید محتوای تخصصی

  • تولید محتوای تخصصی
  • ۵ پاراگراف متن
  • بررسی تخصصی محصول
  • ۴ عکس ادیت شده
  • سئو شده
۴۵۰ هزار تومان دریافت مشاوره

پشتیبانی سایت

ورود محتوا

تهیه نسخه پشتیبان

بروزرسانی سایت

۹۰ هزار تومان ساعت کاری دریافت مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *