طراحی سایت اسدآباد

طراحی سایت اسدآباد

طراحی سایت اسدآباد یکی از پتانسیل های ویژه برای ساکنین این شهر است. چرا که می توان با داشتن یک وب سایت به عنوان پایگاه مجازی، خود را به سرار کشور معرفی کنید. یکی از بزرکترین عوامل شکست هرنوع کسب و کاری، عدم شناخته شدن و بازاریابی مناسب است. نبض تپنده هر فعالیت تجاری ارتباط با مشتریان موردنظر است. وب سایت در وهله اول به عنوان یک هویت مجازی، خدمات و محصولات صاحب آن را معرفی می کند.

مهمترین مزیت طراحی سایت اسدآباد برای  معرفی مجموعه، نمایش اطلاعات محصولات به طیف گسترده ای از کاربران است. با استفاده از این مزیت طراحی سایت دیگر نگران محدودیت مکانی برای کسب و کار خود نخواهید بود. همچنین دومین مزیت مهم طراحی سایت، هزینه پایین آن نسبت به دیگر انواع تبلیغات است.

در نگاه اول ممکن است هزینه چند میلیونی طراحی سایت زیاد به نظر برسد. اما این نکته را در نظر داشته باشید که هزینه های طراحی سایت صرف ایجاد یک پایگاه مجازی خواهد شد که از تمامی نقاط کشور به صورت ۲۴ ساعته در دسترس بوده و برای همیشه باقی خواهد ماند. در این صورت سایت شما می تواند در دید تعداد زیادی کاربر از اقصی نقاط کشور قرار بگیرد. با در نظر گرفتن این موارد پی خواهید برد که هزینه طراحی سایت اسدآباد نسبت به انواع دیگر تبلیغات چقدر پایین خواهد بود.

طراحی سایت اسدآباد
طراحی سایت اسد آباد و قیمت طراحی سایت اسدآباد

مهمترین و پرکاربرد ترین کاربرد طراحی سایت اسدآباد، معرفی محصولات و خدمات به تعداد کثیری از بازدید کنندگان است. اما روند طراحی سایت شامل مراحلی است که می تواند انجام عملیات های پیچیده را فراهم کند.

یادگاروب، با یک دهه تجربه در زمینه ارایه خدمات رایانه ای، آماده ارایه خدمات طراحی سایت اسدآباد و همچنین به تمامی هم استانی های عزیز می باشد.

وب سایت چیست؟

وب سایت یا تارنما یا وب‌گاه، مجموعه‌ای از فایل‌های مختلف اعم از تصاویر، متون یا فایل‌های برنامه‌نویسی شده‌است که به منظوری خاص به شکلی با هم مرتبط شده‌اند. این فایل‌ها روی یک کامپیوتر «میزبان» یا «سرور» قرار می‌گیرند و با یک نام دامنه مشترک فراخوانی می‌شوند. مهمترین مزیت وب سایت، قابلیت دسترسی به آن توسط تمامی کاربران اینترنت از هر نقطه جهان است. همچنین می توان با تکنیک های خاصی دسترسی به یک وب سایت را محدود به افراد خاصی کرد.

وب سایت می تواند کاربردهای متنوعی داشته باشد. از ایجاد وب سایت بیوگرافی گرفته تا وب سایت شرکتی و سامانه های نرم افزاری تحت وب از کاربردهای مختلف وب سایت هستند.

درآمدزایی از طراحی سایت

درآمدزایی از طراحی سایت موضوعی است که سوال بسیاری از بازدید کنندگان عزیز می باشد. به همین دلیل این بخش را خارج از نوبت و در ابتدای مقاله شرح می دهیم!. به طور کلی افراد مستقل به دو نوع می توانند با داشتن یک وب سایت به درآمدزایی برسند. میزان این درآمدزایی کاملا به موضوع فعالیت و پشتکار افراد بستگی دارد.

فروش محصولات و خدمات

فروش محصولات و خدمات پرکاربرد ترین نیاز سفارش دهندگان طراحی سایت در سرار جهان است. محصولات می تواند شامل اجناس فیزیکی مانند تولیدات محلی، صنایع دستی، کالاهای صنعتی و کشاورزی باشند. همچنین می توان خدمات مختلفی را در بستر وب سایت به مشتریان راه دور ارایه کرد. این خدمات می تواند شامل، آموزش، ارایه خدمات مشاوره ای، فروش فایل، ویدیو، متوتن تخصصی و آموزشی و… باشد.

میزان این درآمدزایی به موضوع فعالیت و پشتکار افراد بستگی دارد.

بلاگری( وبلاگ نویسی)

بلاگر به کسی که گفته می شود که در زمینه خاصی تخصص داشته، و به طور مداوم در زمینه تخصص خود محتوا(متن، فیلم، عکس) تولید می کند. وقتی این کار به صورت پیوسته انجام گیرد( حداقل بازه چند ماهه یا چند ساله، بستگی به زمینه تخصصی دارد)، موجب جذب کاربران در یک زمینه خاص می شود. نکته ای که در این کاربران وجود دارد، این است که همگی آنها از یک قشر خاص هستند و یا یک نقطه اشتراک دارند. بنابراین وب سایت شما پتانسیل ارایه تبلیغات برای این قشر خاص را دارد. بله تبلیغات، تبلیغات یکی دیگر از راه های درآمدزایی از یک وب سایت است.

همانطور که دارندگان کانال های یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام از طریق تبلیغات درآمدزایی دارند، شما نیز می تواند با جذب مخاطبان به سایت خود از تبلیغات درآمدزایی داشته باشید. اما مزیت تبلیغات در سایت، نسبت به شبکه های اجتماعی؛ علاوه بر بنرهای تبلیغلتی فروش بک لینک(معرفی و اعتبار دادن به دیگر وب سایت ها) هم هست.

اهمیت طراحی سایت اسدآباد

با گسترش جوامع بشری در هر نقطه از کره ی زمین ارتباطات حضوری روز به روز سخت تر و زمانبر تر می شود. اما استفاده از قابلیتهای شبکه اینترنت می تواند مزیتی باشد برای معرفی خود به تعداد بیشتری از مخاطبان در سراسر یک استان، کشور و حتی جهان. در بستر اینترنت امکانات مختلفی برای برقراری ارتباطات وجود دارد. مانند شبکه های اجتماعی( اینستاگرام، فیسبوک، تلگرام، یوتیوب، واتس آپ، لینکدین و…) و وب سایت های اینترنتی(وب سایت روزنامه ها، شرکت ها، ارگان های دولتی و …)

شبکه های اجتماعی عموما امکان تعریف هویت مجازی و برقراری ارتباط با دیگر کاربران آن نرم افزار را ایجاد می کند. استفاده از شبکه های اجتماعی پرکاربرد( در ایران اینستاگرام و تلگرام و در دیگر کشورها علاوه بر این دو مورد توییتر، فیسبوک، لینکدین و …) اهمیت به سزایی دارد. چرا که مخاطبان زیادی با یک پلتفرم نرم افزاری ساده و در یک چهارچوب تعریف شده، به سرعت می توانند با یک دیگر ارتباط داشته باشند. شبکه های اجتماعی دو نقطه ضعف دارند. اول اینکه مخاطبان شما محدود به کاربران استفاده کننده از یک شبکه اجتماعی خاص هستند؛ و دوم ارتباطات در بستر شبکه های اجتماعی محدود به چهارچوب این شبکه اجتماعی است.

مزایای طراحی سایت
اینفوگرافیک مزایای وب سایت

با طراحی سایت اسدآباد می توان این دو نقطه ضعف را برطرف نمود. وب سایت شما از هر کجای شبکه اینترنت و از نقطه جهان قابل دسترسی است. با توجه به پتانسیل های برنامه نویسی می توان هر نوع نرم افزار دلخواهی را روی یک وب سایت پیاده سازی کرد. تنها نقطه ضعف وب سایت در مقابل شبکه های اجتماعی، جذب مخاطب با صرف زمان نسبتا بیشتری است.

به عنوان جمع بندی این بخش اهمیت طراحی در اسدآباد سایت شامل موارد زیر می شود:

 • ارتباط بدون محدودیت مکانی با مخاطب
 • سرعت در برقراری ارتباطات
 • ارایه خدمات الکترونیکی
 • خودکار سازی ارتباطات

کاربردهای طراحی سایت

طراحی سایت اسدآباد می تواند با اهداف مختلفی انجام گیرد. در ادامه پرکاربردترین کاربرد های طراحی سایت اسدآباد را در زیر شرح می دهیم:

 • معرفی خدمات شرکت ها و مجموعه ها
 • فروشگاه اینترنتی
 • ارایه خدمات الکترونیکی
 • سامانه نرم افزاری کاربردی
 • بازی های آنلاین
 • وب سایت شخصی و بیوگرافی

طراحی سایت شرکتی

مهمترین دغدغه ی هر مجموعه ای، شناساندن خود به مشتریان و مخاطبان است. طراحی سایت شرکتی در جهت معرفی یک مجموعه و یا شرکت انجام می شود. از آنجایی که در روند طراحی سایت قابلیتهای متنوعی وجود دارد مجموعه ها می توانند خدمات و محصولات خود را به مخاطبان معرفی کرده، و با داشتن در گاه نظرسنجی و ارتباطات مستقیما و بدون اتلاف زمان به صورت همزمان با تعداد کثیری از مخاطبین ارتباط داشته باشند. این کاربرد برای شرکت ها، مجموعه های تولیدی، مجموعه های کشاورزی و دامپروری واقع در اسدآباد میتواند استفاده شود.

فروشگاه اینترنتی

فروش اینترنتی یکی از کاربردهای جذاب برای سفارش دهندگان طراحی سایت اسدآباد است. چرا که میتوانند با داشتن یک وب سایت عمل فروش مستقیم به طیف گستره ای از خریداران را انجام دهند. مزیت فروشگاه اینترنتی نسب به فروشگاه های فیزیکی، حذف هزینه های اجاره ملک، فروش ۲۴ ساعته و همچنین فروش به مشتریان دور دست می باشد.

 طراحی سایت برای خدمات الکترونیکی

خدماتی که می تواند در بستر وب سایت عرضه شود، تنوع بسیاری دارد. در روند طراحی سایت، می توان با افزودن قابلیت اشتراک فایل، تماس صوتی و تصویری، انجام تست ها و عملیات روتین به صورت خودکار خدمات متنوعی را به صورت اتوماتیک و ۲۴ ساعته به مخاطبان ارایه داد. آموزش آنلاین یکی از پر استفاده ترین این نوع خدمات است، و مشابه آن ارایه خدمات مشاوره ای آنلاین. عرضه محصولات فرهنگی و علمی مانند کتب و مقالات الکترونیکی، فیلم های آموزشی، انجام خدمات مهندسی و فنی از کاربردهایی است قابلیت اجرا در بستر سایت را دارند.

سامانه های نرم افزاری تحت وب

پیشرفت و گسترش پلتفرم های نرم افزاری باعث شده اند تا هرنوع نرم افزاری را در بتوان با طراحی وب سایت پیاده سازی کرد. از مهمترین مزیت های نرم افزار های تحت وب امکان دسترسی به نرم افزار بدون محدودیت مکانی و سخت افزاری(موبایل، کامپیوتر، تلوزیون هوشمند و مینی کامپیوترها) است. نرم افزارهای حسابداری، اتوماسیون اداری، درخواست خدمات آنلاین(اسنپ، ازکی، بیمه چی، روبیکا و …)، نرم افزار انبارداری، مدیریت گله و دامداری و بسیاری از انواع دیگر نرم افزارها امکان پیاده سازی به صورت تحت وب را دارند.

بازی های آنلاین

بازی های آنلاین یکی از کاربرد های طراحی سایت است که روز به روز بر کاربران آن افزوده می شود. از دلایل اصلی آن نیز امکان بازی کردن با کاربران واقعی از راه دور است. همچنین بازی های آنلاین نیاز به سخت افزار قوی و طبعا گران قیمتی ندارند.

طراحی سایت بیوگرافی و شخصی

این نوع طراحی سایت مختص افراد، مانند اساتید، پزشکان و بازیگران و فرهیختگان است. کاربرد این نوع از سایت ها معرفی شخص، رزومه کاری و احیانا خدمات قابل ارایه آن فرد است. وب سایت شخصی یک نوع کانال ارتباطی با مخاطبین و طرفدارن شخص نیز هست.

روش های طراحی سایت

بطور کلی طراحی سایت به دو روش انجام می گیرد:

 • طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوا
 • طراحی سایت با برنامه نویسی

هریک از این دو مورد مزایا و معایب خود را دارند. شما با توجه به کاربرد مدنظر خود، بایستی یکی از آنها را انتخاب نمایید. مهمترین فاکتور برای سفارش دهندگان طراحی سایت، در وهله اول قیمت تمام شده و دوم راحتی پشتیبانی وب سایت است. در ادامه هر روش را به طور مختصر شرح می دهیم.

طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوا

به طور خلاصه سیستم مدیریت محتوا، امکان ایجاد یک وب سایت بدون برنامه نویسی را فراهم می کند. همین امر باعث کاهش قیمت تمام شده سایت می شود. مزیت دیگر این نوع سایت ها پشتیبانی راحت تر آن است. سیستم مدیریت محتوا، سایت ساز هایی هستند که برای کاربرد های عمومی مثل سایت های شرکتی، بیوگرافی، فروشگاه اینترنتی کوچک از آنها استفاده می شود( وردپرس، جوملا و …). به دلیل عمومی بودن این سیستم ها، کار برای افرادی که تخصص نرم افزاری ندارند بسیار راحت بوده و با آموزش چند ساعته، شخص می تواند پشتیبانی متحوایی سایت خود را انجام دهد.

به دلیل سهولت انجام کار و قیمت کمتر این روش برای کاربرد های زیر مناسب است:

 • طراحی سایت شرکتی
 • طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
 • طراحی سایت شخصی

باید توجه داشت که این روش ایراداتی هم دارد. به دلیل اینکه برنامه نویسی در این نوع روش انجام نمی شود، امکان ایجاد کاربرد های خاص سخت و دشوار خواهد بود. اما برای کاربردهای عمومی مناسب بوده و پشتیبانی آن نیز می تواند توسط شخصی به جز طراح اصلی سایت انجام شود.

طراحی سایت با کد نویسی

طراحی سایت با کد نویسی، برای سایت هایی انجام میگیرد که کاربردهای روتین و عمومی ندارند. مثل سامانه های نرم افزاری، بازی های آنلاین، فروشگاه اینترنتی بزرگ، ارایه خدمات الکترونیکی آموزش انلاین و… . در این روش می توان هر نوع سایتی را پیاده سازی کرد. سرعت و قدرت نرم افزار تحت وب خود را افزایش داد. و حتی کاربردهای خاص و متنوع به سایت اضافه کرد. در یک کلام هیچ محدودیتی جهت پیاده سازی نرم افزار ها در این روش وجود ندارد.

از طرفی به دلیل طراحی و کدنویسی در این روش، قیمت تمام شده آن نسبت به روش قبل بیشتر می باشد. پشتیبانی از چنین وب سایت هایی بجز موارد خاص و پشتیبانی محتوایی، توسط تیم طراحی سایت بایستی انجام شود. این روش برای کاربردهای زیر مناسب می باشد:

 • طراحی سامانه نرم افزاری تحت وب
 • فروشگاه اینترنتی بزرگ
 • خدمات آنلاین( اموزش، ویدیو کنفرانس و…)
 • بازی های آنلاین

قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد. به طور کلی سایت های با امکانات خاص و گرافیک بسیار حرفه ای قیمت بیشتری نیز دارند. در یادگار وب بازه های قیمتی بر اساس تعداد امکانات مشخص می شوند و کیفیت سایت به هیچ عنوان تحت تاثیر قیمت قرار نمی گیرد. همانطور که گفته شد، قیمت طراحی سایت با روش کدنویسی معمولا بیشتر از طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای آماده است.  با مراجعه به لینک قیمت طراحی سایت  متوانید از قیمت طراحی سایت (با سیستم مدیریت محتوا وردپرس) آگاه شوید. لازم به ذکر است که مشاوره طراحی سایت اسدآباد در یادگار وب بدون محدودیت رایگان می باشد.

هزینه های جانبی طراحی سایت

هزینه های نگهداری سایت با توجه با نوع سایت شما، تعداد بازدیدکنندگان، نوع دامنه سایت(پسوند سایت com یا ir)، تبلیغات انجام شده، میزان محتوای انتشار یافته و … متفاوت است. به طور مختصر هزینه های نگهداری سایت به دو بخش هزینه های ثابت و هزینه های متغییر تقسیم میشود. هزینه های ثابت برای وجود سایت ضروری می باشد. هزینه های متغییر با توجه به میزان فعالیت شما و تبلیغات شما متغییر است و این هزینه ها برای در دسترس بودن سایت الزامی نیست، اما برای شناخته شدن بیشتر سایت در زمان کوتاه نیاز است.

در ادامه هزینه های ثابت و متغییر نگهداری ثایت آورده شده است:

هزینه های ثابت( به دلیل مشکلاتی که در کشور عزیزمان ایران وجود دارد و شما هم از آن آطلاع دارید مجبور هستیم قیمت های این بخش رو به دلار ذکر کنیم):

 • اجاره هاست یا میزبان سایت به صورت سالیانه: حدود ۱۲ دلار برای سایت های متوسط و کوچک
 • دامنه ir سالیانه : نیم دلار
 • دامنه com سالیانه: ۱۲ دلار

هزینه های متغییر

 • ایجاد پست و محتوای جدید در سایت
 • تبلیغات در دیگر سایت ها
 • تبلیغات گوگل
 • سئو سایت

همانطور که گفته شد هزینه های متغییر برای داشتن سایت الزامی نیست، اما زمانی که می خواهید سایت شما به سرعت شناخته شود و مورد بازدید مخاطبین قرار گیرد مجبور به صرف این هزینه ها خواهید بود. همچنین این هزینه ها کاملا به اهداف و زمینه فعالیت سایت شما خواهد داشت.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *