تاکسی اینترنتی تیک تاکسی
تاکسی اینترنتی تیک تاکسی

تیک تاکسی(tiktaxi.ir) یک نرم افزار کراس پلفت فرم جهت ارایه خدمات جابجایی بار و مسافر مختص شهر نهاوند است. این نرم افزار قابلیت اجرا روی مرورگر دسکتاپ ویندوز، لینوکس، Mac OS(لب تاپ و کامپیوتر)، گوشی های اندروید(برنامه بومی)، گوشی های IOS(برنامه بومی) را دارد.

نسخه های اجرایی تیک تاکسی:

  • اپلیکیشن اپراتور و مدیریت تحت مرورگر دسکتاپ
  • اپلیکیشن راننده برای گوشی همراه( اندروید و IOS)
  • اپلیکیشن مسافر برای گوشی همراه( اندروید و IOS)
  • اپلیکیشن مسافر تحت مرورگر دسکتاپ

قابلیت کلیدی تیک تاکسی، کراس پلتفرم بودن آن است. به این معنی که یک نرم افزار، از طریق سخت افزار ها و سیستم عامل های مختلف در دسترس است.

امروزه تمامی شرکت های بزرگ، در جهت ایجاد نرم افزار کراس پلتفرم پیش می روند. مهم ترین مزیت نرم افزار کراس پلتفرم، ساخت یک نرم افزار، و بهره گیری از آن در سخت افزار و سیستم عامل های مختلف است. همین امر موجب کاهش هزینه های برنامه نویسی و پشتیبانی از نرم افزار می گردد. در روش های قدیمی برای هر سخت افزار و یا سیستم عامل باید نرم افزار مخصوص آن سیستم عامل نوشته می شد. بدیهی است که نوشتن چند نسخه از یک نرم افزار و پشتیبانی آن ها هزینه های بیشتری نیز دارد.

مزیت دیگر این نوع نرم افزار، محدود نبودن به سخت افزار و شبکه محلی است. شما می توانید با اتصال به اینترنت، از هرکجا وارد حساب کاربری خود شده و از نرم افزار استفاده کنید.

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)